Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Miasteczko Krajeńskie – oferty mieszkań w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malepszego

Chodzież(Miasteczko Krajeńskie + 13 km)

250 000 zł45,48 m² 5 496,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To urokliwe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 45m2, znajduje się w centrum Chodzieży przy ul. Malepszego, w doskonałej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Piła

Górne,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

264 141 zł32,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka O pow. 32,61m2 I piętro, okno tarasowe Z barierką nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Górne,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

666 000 zł126,03 m² 5 284,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń i oszczędność Cenisz sobie mieszkanie z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piła

Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Przytulna aranżacja, klasyczny układ pomieszczeń oraz doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszyce,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

407 136 zł42,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m ) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

599 000 zł102,50 m² 5 843,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

DO negocjacji! 5 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze (z możliwością dokupienia garażu) Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum miasta Piły, ul. Świętojańska blok z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

330 000 zł51,60 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - Zamość | Przestronne mieszkanie 2-pokojowe | 51,60 m | I piętro Świetna lokalizacja blisko Galerii vivo, biedronki, rzeki Gwdy, szkoły, przedszkola, żłobka i wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Górne,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

324 000 zł51,90 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżamyy ceny Teraz tylko 324 000 zł do delikatnej negocjacji. Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą na parterze - Piła, os. Górne, ul. Wojska Polskiego 54 Na sprzedaż oferuję przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynkowa

Śródmieście,Piła(Miasteczko Krajeńskie + 19 km)

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku przy ulicy Rynkowej. I piętro z dużym balkonem. Lokal mieszkalny mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Miasteczko Krajeńskie,wielkopolskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia komfortowe, wykończone i wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kościuszki w Miasteczku Krajeńskim. 39m2 Mieszkanie jest ustawne i dobrze rozplanowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Miasteczko Krajeńskie

Miasteczko Krajeńskie,wielkopolskie

45 000 zł34 m² 1 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 33,97m2 w Brzostowie! Mieszkanie położone na parterze budynku 4 rodzinnego. Do mieszkania przynależy komórka oraz ogródek o pow. ok. 200 m2. Ogródek w formie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij